Skip to main content

Rens huden myk og fin

Gi deg selv en liten spaopplevelse på badet ved å bruke denne økologiske 3-i-1-ansiktsrensen fra Avril. Dette er både ansiktsrens, ansiktsskrubb og ansiktsmaske i ett produkt, og den gjør huden veldig myk, glatt og fin.

Ansiktsrensen inneholder aktivert karbonpulver, hvit leire og økologisk aloe vera. Den passer for blandet til fet hud. Karbonpulveret virker rensende og er antibakterielt. Hvit leire renser huden forsiktig, og aloe vera virker beskyttende og beroligende på huden. Økologisk aprikoskjernepulver gir en mild peeling.

Smør ansiktsrensen på ansiktet, unntatt på øynene, og la den virke i 5 minutter. Fukt så ansiktet og masser med sirkulære bevegelser fra bunn til topp for å eksfoliere huden. Skyll grundig med rent vann. Gjenta 1–2 ganger i uken.

Produktet er sertifisert økologisk av Ecocert og er ikke testet på dyr.

Leverandør: PureOrganic, post@pureorganic.no, tlf. 917 76 205

Medium Digital

Vipps
Kortbetaling
Faktura
  • Tilgang til Medium +
  • Tilgang til digitale magasiner
Fra 39 kr / mnd Bestill nå

Medium Magasin

Vipps
Kortbetaling
Faktura
  • 6 utgaver i året
  • Mediums årshoroshop inkludert
Fra 449 kr / år Bestill nå

Medium Komplett

Vipps
Kortbetaling
Faktura
  • Tilgang til Medium +
  • Tilgang til digitale magasiner
  • 6 utgaver i året
Fra 59 kr / mnd Bestill nå

Denne artikkelen handler om…


Jeg har vært en ivrig og engasjert journalist i Medium siden 2007 og ble også redaktør der i 2014. Jeg tok en bachelor i journalistikk ved The University of Sunderland i England, er utdannet biopat ved Tunsberg medisinske fagskole og polaritetsterapeut hos Unnolv Bjerknes og Morag Campbell. Ta gjerne kontakt på e-post for tips og tilbakemeldinger: elisabeth@medium.no