Gode følelser vil renne over i dag
Dagens kort fredag 2. april ble det herlige og kjærlige Ace of Cups som er det samme som Vannbegeret på norsk. I tarot er alle ess en gave, dette mener i hvert fall jeg (Ragna Søberg).

Vannesset er en gave fra universet fylt til randen med kjærlige følelser, samhold, kreativitet og inspirasjon. Dagen i dag vil bli fylt med glede, medfølelse og omtanke. Ess handler også om en ny start, så i dag har du en gyllen mulighet til å begynne på det livet du ønsker å leve.
Gi slipp på bekymringer, stress og negative tanker. I dag er det på tide å omfavne det som gjør deg glad, som får deg til å føle deg meningsfull og elsket. La følelsene dine få strømme over!
God helg!
Kortet er hentet fra kortstokken «The DruidCraft Tarot» av Philip og Stephanie Carr-Gomm, illustrert av Will Worthington.
Fikk du med deg?
Medium Digital
Vipps
Kortbetaling
Faktura- Tilgang til Medium +
- Tilgang til digitale magasiner
Medium Magasin
Vipps
Kortbetaling
Faktura- 6 utgaver i året
- Mediums årshoroshop inkludert
Medium Komplett
Vipps
Kortbetaling
Faktura- Tilgang til Medium +
- Tilgang til digitale magasiner
- 6 utgaver i året